OD VÁS

 

Kristýna

Táňu jsem poprvé navštívila, když mi bylo sedmnáct a chodila jsem k ní po dobu dvou let. Letos mi bylo a dvacet, a přestože k ní už skoro rok nechodím, ze všech našich setkání pořád čerpám neskutečnou sílu. K mému problému vždy přistupovala s láskou, porozuměním a trpělivostí. Prošly jsme spolu těžkými chvílemi se spoustou slz, ale bylo také mnoho momentů, kdy jsme se hodně nasmály, protože má skvělý smysl pro humor. Bylo mi umožněno podívat se na svět z úplně jiné perspektivy. Vnímat krásy světa i zákoutí své duše, o kterých jsem ani nevěděla, že existují. Dodnes nezapomenu na okamžik ladění se na vlastní homeopatika. To, co jsem viděla mi změnilo pohled na život o 180 stupňů. Troufám si říct, že jsem díky ní mnohem chápavějším, citlivějším a vnímavějším člověkem. Velmi důležité pro mě bylo, že i ona se nebála ukázat svou zranitelnou stránku a často sdílela své vlastní příběhy, které mě inspirovaly a motivovaly k tomu, že změna je opravdu vždy možná. Byla to ta nejlepší investice do sebe, kterou jsem mohla podstoupit.

Děkuji. Za hluboké vhledy, propojení všech souvislostí a hlavně za citlivý přístup.

 

S úctou a láskou, Kristýna

 

 

Táňa

Dobrý den, Táni.
Chtěla bych Vám moc poděkovat za pomoc v ten minulý týden. Byla to moje prapodivná procházka nějakým zvláštním bahnem všeho dosavadního, co se stalo.
A pak tento týden přišel úžasný AHA MOMEMT. Tak nějak zvláštně se připlížil, nebyla to žádná rána do palice, ale jen taková maličká myšlenka a ta mi dala tolik síly, že jsem se konečně po 14 dnech zase mohla nadechnout.
Děkuji Vám moc moc za Vaši úžasnou práci. ❤

Krásny den, Táňa P.

 

Milena

Drahá paní Taťáno,

chtěla bych Vám poděkovat za Vaši pomoc, kterou jste mi poskytla, ať už ve formě homeopatik nebo Vašeho nesmírně lidského a citlivého přístupu k mému problému. 

Ocitla jsem se ve pro mě velice náročné životní situaci a místo antidepresiv a podobných "léků" jsem začala užívat Vámi zvolená homeopatika. Nebylo to vůbec jednoduché, ale díky nim, podpoře kamarádů a v neposlední řadě Vaší psychické podpoře jsem si úspěšně prošla nejtěžším obdobím svého života.

Velice a velice Vám za to děkuji. 

 

Renata

Milá naše Táni :-)

Chci Ti tímto způsobem poděkovat za to,že jsi.Že jsi,a že máš touhu pomáhat a průvodcovat nás na našich životních cestách.A to takovou úžasnou formou jakou je homeopatie.

Děkuji a přeji Tobě i nám spoustu malých i velkých zázraků při čištění našich těl i duší od nánosů života i životů.

S úctou a láskou Renáta :-)

 

Míša

Mé první setkání Táňou proběhlo již před 38 lety a to v čase mého narození. Je mou starší sestrou a možná i proto ji vnímám jako svého životního průvodce. Vím, jakými těžkými časy si ve svém životě musela projít a přesto nebo snad  právě proto se s ní postupně stal Anděl. Její celoživotní prací na sobě došla až tam, že lidem ochotným se otevřít  vesmírnému řádu dokáže být milým a trpělivým průvodcem k jejich  vlastní pravé podstatě. Její vhledy o souvislostech postupně mění i můj život o více vědomí a vím, že již není prostor ke stížnostem, protože vše co se nám děje je naše volba. Díky Táni, že jsi.

 

Petr

Terapie s Táňou je pro mě naprostý posun v mém životě. Každé téma, které spolu řešíme a otevíráme navazuje na další a další a mně to otevírá dveře k možnostem, které v životě mám.Díky homeopatii vím, co je to žít v přítomnosti a s každou schůzkou rostu a tím i mé sebevědomí. Táňa je člověk na svém místě a dělá to všechno poctivě, úpřimně a s velkým srdcem.


Jsem rád, že je mou průvodkyní na cestě za štěstím.

 

Petra 

Dobrý den, ráda bych se s vámi podělila o své poznatky. 

20 let mne svědila kůže tak moc, že jsem musela každý den užívat léky pro alergiky.

Prošla jsem několik vyšetření u odborných lékařů, ale všude mi říkali, že mi nic není a že jsme zdravá.

Vadilo mi užívat léky a byla jsem z toho nešťastná.

Před 3, 5 lety jsem začala navštěvovat paní Táňu Malárovou, která mi doporučila homeopatika.

Už po 14 dnech se mi svědění zlepšilo tak, že jsem lék užívala 1 x týdně a po 3 měsících jsem léky vysadila úplně. 

Jsou to už 3 roky, co jsem léky neužívala a svědění mne úplně přešlo.

Jsem Táni vděčná, že mi pomohla od této nepříjemné situace!

Druhý zdr.problém jsem mívala časté gynekologické problémy, které mi také přestaly v moment, kdy jsem začala homeopatii užívat.

Celkově jsme se zklidnila, nevadí mi věci, co mně vadily dříve a mám větší nadhled.

Tím pádem mám minimum stresu a život je mnohem veslejší a krásnější :-).

Doporučuji všem!!!

 

Hanka

Moc ráda na Vás vzpomínám, jsem vděčná za Vaši pomoc v době, kdy jsem ji tak moc potřebovala. Ukázala jste mi cestu, a to, že života si můžu užívat se vším, co k tomu patří a výsledkem je,  že si vážím sama sebe a mám se ráda taková, jaká jsem. Přeji Vám hodně radosti a úspěchu. Vzpomínám.

 

 

Jitka

Milá Táni,

před pár lety mě k Vám doporučily mé dvě  kamarádky Iva  a Milada, které k Vám chodí déle než já.

Co a jak jsem tehdy řešila, ani proč asi není podstatné. Díky Vám jsem se naučila sama na sobě pracovat !

A s Vaší pomocí , podporou a posilou - se mnoho věcí v mém životě zlepšilo nebo změnilo k lepšímu.

Pak jsem k Vám přivedla syna - jemu jste také velmi pomohla. A ještě následně, když jsme chtěli do rodiny další děťátko a ono se mu  - tedy jí k nám moc nechtělo,  jste na nás znova "zapůsobila" , společně jsme zapracovali a Evička k nám přišla. Je to už 4 roky, 2  měsíce  a 1 den..............Děkuji Vám z celého srdce za Vaši lásku, sílu, energii a podporu v našich životech.

PS:  Ještě  musím zmínit jednu pro mě VELMI důležitou věc!  A tou je to, že jsem tehdy před pár lety, když jsem byla nešťastná, vysílená, unavená , nevěděla co se sebou a s okolím, jsem se stále v duchu ptala:  co je mým úkolem a posláním ? Proč jsem tak nešťastná? 

Nyní už vím, že každý sám ovlivňujeme  to,  co se kolem nás děje. A už jsem SAMA přišla na to, co je mým posláním. Vím a cítím, že v tomto období mého života je to úkol:   být trpělivou, bezpodmínečně milující a "útulnou" maminkou !

Stále něco hledáme  a přitom je pod svícnem největší tma!  Myslím, že nemusíme mít JEDEN životní úkol, ale může to být v každém období života úkol trošku jiný...................

 

 

Radka

Jmenuji se Radka ,

doporučení na tuto vzácnou paní jsem dostala od mé kamarádky. Ale stále jsem myslela,že jsem silná a vše zvládnu sama, takže já žádnou pomoc nepotřebuji.

V tu dobu jsem doma marodovala s nohou a přitom zjišťovala,že je v mém manželství  něco špatně. Plynuly dny,týdny měsíce ... a manžel mě psychicky ubližoval až to vyústilo ve velký konflikt, že jsem manžela vyhodila....nemohl zůstat ...jinak by asi do druhého dne nebyl....a já také ne....

A v tu dobu jsem si uvědomila, že to sama už nezvládám a chci pomoc.

Byl červenec roku 2009 a první návštěva u paní magistry.

Dlouhý rozhovor plný otázek, odpovědí a konstatování.....moje první kouzelné kuličky byly kytičkové.....a doporučení něčím se zabývat...tak jsem začala psát a to dost intenzivně....

marodění jsem v klidu zvládala a pak si ještě si jela odpočinout do lázní....zažila jsem krásné prostředí, lidičky a že někdo pečuje taky o mě.......doléčila jsem nožičku,  ale taky i dušičku...

To byl jen začátek mé spolupráce s paní magistrou....

Snad jsem měla už všechny kouzelné kuličky krásných názvů....na vše co jsme potřebovaly vyléčit.....štítnou žlázu (ta je pro mne nejdůležitější) lupenku, křečové žíly.

Dále jsme řešily problém na pracovišti, vztah rodinný i osobní .Byla to dlouhá cesta, ale díky homeopatii  jsem se našla a začala si sama sebe vážit a mít se ráda.

Jsem  ráda, že jsem tenkrát strašně moc chtěla, aby mě bylo pomoženo a že jsem dostala kontakt na tak vzácnou ženu.

Myslím si, že naše spolupráce bude i nadále a budu za ni jen ráda......

Je to vzácná žena a na svém místě a myslím si, že naše spolupráce není poslední.

 

 

Vašek

Homeopatie mě potkala v době, kdy klasická medicína neměla absolutně co nabídnout. Moje dcera (7 let) díky homeoptaii dodnes nespolkla ani jeden prášek antibiotik a to měla ve 4 letech diagnostiskovaný lehký zápal plic. Vše jsme zvládli s nadhledem a dnes mohu zodpovědně prohlásit, že já i moje nejbližší rodina je zdravější a odolnější než v dobách, kdy homeopatii ještě neznala. Pro co nejlepší výsledek je třeba homeopatii dovolit, aby nám pomohla se uzdravit. Vyžaduje to určitou pokoru, důvěru v to co dělám, trpělivost a kázeň. Lze ji úspěšně použít jak na hlubší psychické problémy, tak i na poranění nebo jen "neškodné" udeření se dítěte při pádu (Arnica Montana má v našem bytě své stálé místo). Využití je opravdu velmi široké. Ještě pro mne dva důležité postřehy ze života - homeopatie pomůže, ale člověk se musí chtít uzdravit a taky proto něco i sám udělat, tj. změnit k lepšímu životní styl (strava, pohyb, dostatek spánku) a praktikovat jakékoliv duchovní cvičení, např. meditace (Asparša jóga) a nebo jakýkoliv jiný způsob nastolení vnitřního klidu a pohody, jelikož to je úplně to nejdůležitější-znovuobjevit a milovat sama sebe bez podmínek. A tím druhým je zjištění, že mnoho lidí navzdory jasným signálům těla, že se něco děje, toto není ochotno řešit pro tělo neškodnou přátelskou metodou homeopatie, kdy jen fakt užívání kuliček 3x denně věšinou plně odradí (a taky to stojí peníze...). A následně po určité době dochází ke zjištění např. vysokého krevního tlaku (jak se stalo u mémo kamaráda) a rozhodnutí doktora - užívání chemických prášků (poškozující další orgány) každý den a to bohužel většinou až do konce svého života. Budu rád, když těchto pár řádků přispěje byť jen u jednoho člověka k otevřenosti vůči homeopatii a objevování sama sebe.

 

 

Bára

Táni, díky moc, hodně jsi mě v životě posunula a pomohla mi překonat i těžká období, když už jsem sama nevěděla kudy kam. Moc si vážím toho, že jsi mě vyslechla a pomohla mi. Jsem Ti za to moc vděčná.

 

 

Renata

Táni.

Vlastně už ani nevím, jak jsem si Vás tehdy našla. A ani to není podstatné. Důležité je, že se tak stalo.  V první řadě jsem si přiznala, že manželství, ve kterém jsem, je pro mě klecí. Že jsme spíše jako bratr a sestra než partneři a že to musím řešit.

Z tvrdé ženské s mužskými principy se stávala žena, která nemusí za každou cenu dokazovat svou fyzickou ani psychickou sílu. Že za každou cenu nemusí mít poslední slovo, že si může dovolit ulevit pláčem (ne často, ale tak akorát).Srovnal se mi hormonální cyklus.Tak,  jak jsem se měnila já, měnilo se vše kolem. Mé okolí. Dokázala jsem se v klidu rozvést a začít znovu. Bez pout, bez předsudků, s tím, že si sama sebe umím vážit. A nejen sebe ale i svého času. Našla jsem si k sobě "partnera duše" a s ním mám nyní 9 měsíčního syna. Věřím, že i on je tu z části díky homeopatii.

Zlepšila jsem vztah s otcem a že to chvilkami bylo hodně náročné. Ale stálo to za to.  

V pracovní sféře jsem si nastavila hranice, co akceptuji a co už ne. Zjistila jsem, že mě moje práce zdravotní sestry nenaplňuje jako dřív, že moderní medicína je úžasná právě v urgentních stavech a neurochirugii ale ne tak úžasná v léčbě běžných nemocí. Že mnohdy neléčí ale potlačuje. 

Začala  jsem se více věnovat mému koníčku, ze kterého se časem stala moje práce. Úplně jiná než byl původně můj obor.

Homeopatickou školu jsem bohužel z finančních důvodů po rozvodu nedokončila. Ale když se jedny dveře zavřou, neznamená to, že tu nejsou další....

Samotná homeopatická léčba mne velmi obohatila, posunula a dodala víru v sebe. I když momentálně nejsem v léčení, tak pokud se u nás zabydlí rýma, kašel,bolí klouby nebo se stane nějaký úraz...vždy je na prvním místě homeopatie.  

Take u porodu, před 9 měsíci mi byla obrovskou pomocí. Vybrala jsem si dulu, která využívá mimo jiné i homeopatické vedení porodu. A díky Bohu za ni! Nebýt jí, byla jsem díky vyvolávanému nepostupujícímu porodu vhodným adeptem na akutní sekci. Ještě to ráno v den porodu, kdy za mnou konečně pustili dulu jsem si říkala, že další den nedám...že dva  dny v kontrakcích bez postupu, už zkrátka nezvládnu. Omyl! S homeopatií ano. A jak krásně!! Za 5 hodin od prvního podání homeopatik byl syn na světě. 

Opět se k ní (homeopatii) vrátím abych si vyřešila právě onen medicínsky vedený porod, který se lékaři tři dny snažili vyvolat a v noci zase tlumit abych se vyspala. Podotýkám, že tlumení nezabralo a já si tak užila dva dny v kontrakcích a po porodu z důvodu vysílení dělohy velké poporodní krvácení. Abych pak byla schopná se postarat o syna, využila jsem i čínskou medicínu ruku v ruce s homeopatií. Na tyhle dvě holky nedám dopustit.  

Troufla bych si říct, že homeopatime spolu s vámi, mění lidské životy.  Jak jsem ale zjistila, není pro každého. Je to dřina a ohromná práce sama na sobě ale stojí to za to. Vím o čem mluvím. S homeopatií se neměníte jen vy ale i vaše okolí. Tak jak rozpouštíte pouta minulosti a minulých životů, tak pomáháte i lidem ve vaší rodině. I oni se začnou chovat jinak...důkazem mi bylo mé rozhodnutí odejít od bývalého manžela. Sestra například po té získala odvahu vyřešit si svou rodinnou situaci a moje maminka začala také pracovat více na sobě...

Tak nějak v kostce vše. Můj vykojený  a nevyspalý mozek to asi líp nenapíše :-).

Táni, mohla bych Vás poprosit, můžete se zeptat Vašich milých, jestli už mě můžete vzít pod Vaše křídla? Chtěla bych hnout s tím porodem. Pro další děti :-). Vím, že na některé věci nikdy nedostanu odpověď a myslím, že toto je jedna z nich, prostě to musím příjmout... a taky se o to snažím, jen chci být připravená na další dítě... nechci to řešit za pět dvanáct.... 

Děkuji a přeji Vám mnoho spokojených klientů  a ať Vám webovky dělají radost a splní očekávání.

Mějte se krásně. 

 

 

Lenka

Moje zkušenosti s homeopatií jsou přínosné. Jako laik jsem hodně z nich měla ve své domácí lékárničce, používala na základě rad kamarádek, které je měly osvědčené, např. na lepší zotavení po porodu, při růstu zoubků dětí, na rýmu, a podobně. První hlubší homeopatická zkušenost přišla s narozením mé druhé dcery. Po návratu z porodnice jsme po pár dnech začali zažívat nepříjemné, až frustrující večery, které proplakala, doslova prořvala jako tygr, dokud nepadla únavou. Její rekord byl 4 hodiny v kuse. S přicházejícím večerem vždy přicházely i úzkosti co zas bude, které jsme samozřejmě přenášeli i na ni, a byli neustále v bludném kruhu nevyspání, neřešení, a večerního střídání směn manžel do půlnoci, já od půlnoci. Nedalo se to vydržet. Zkontaktovala jsem paní Malárovou s prosbou o pomoc. Vyfasovali jsme lék pro mne, pro maminku. Její pláč měl upozornit na můj problém, problém zadrženého pláče a smutku při zamlklém potratu v předchozím těhotenství... Jak to všechno zapadalo do sebe. A jako mávnutím kouzelného proutku, první den, co jsem vybraný lék dala do pusy, byl večer klid. Kdybych to nezažila, neuvěřím.

Druhý, hmatatelný výsledek, přinesla homeopatická léčba tatínka, který měl na svědomí chrápání naší starší dcerky. Chrápala cca od 3 let věku, možná i dříve, pokaždé při rýmě, a pak se jí to už drželo skoro bez ustání. Nedalo se s ní spát ani v jedné místnosti. Tatínek zpočátku nechápaje přistoupil na homeopatickou léčbu, chvíli to trvalo, ale volbou léku se něco muselo změnit v tom, že se dcera už necítila tak přidušená a nesvobodná, a chrápání odeznělo. Dnešní zachrápání při rýmě je proti tomu, co jsme znali, jen takové pochrupování.

Sama jsem pak ještě absolvovala dvě hlubší léčby, které mi pomohly se více integrovat sama v sobě a vůči manželovi, je fakt, že od té doby jsem více furie, ale asi je to správně, protože to cítím přirozeně.

Možná opět přichází čas na další loupání slupek cibule. Témata stále přicházejí J

 

 

Saša

Ten čas ale letí..bylo to asi v roce 2010, co jsem se svými syny k Vám začala chodit, protože byli pořád nemocní. Teprve ale až jsem se otevřela vlastní změně já sama a začala jsem s prací na sobě u Vás i já, začaly se dít věci. Vlastně to pro mě byl zlom v životě, kdy jsem si začínala sama na sobě UVĚDOMOVAT, že svět funguje i jinak než jsem ho znala z domu. No já to v sobě uvnitř stejně věděla, že je tu ještě něco jiného, než jen to, co se mi říká, co vidím a jak sama konám..

Přes jaká omezení jsem se ale musela dostat… Byla jsem tenkrát jako Alenka v říši divů. Ponory do nitra své duše byly někdy velmi náročné, že jsem si někdy i říkala, že zaklepu na dveře kroměřížského blázince. Byla to jízda, ale za to poznání a radost ze sebe samé to stálo. Vážila jsem si toho, jak jsem postupně v sobě probouzela a objevovala vlastní sílu, propojení s vesmírem a jeho fungování..Že já jsem tvůrkyně! Vážila jsem si toho, že jsem TO objevila skrze sebe, zcela přirozeně přišlo mi. Následně, když se mi do rukou dostala nějaká kniha, ve které se psalo přesně to, co jsem zrovna prožívala a k jakému dalšímu uvědomění jsem přišla, bylo to pro mě znamení, že jsem na své cestě dobře, že moje vedení je úžasné . Přitom to nebyla jen homeopatie, ale ta mi právě pootevřela ta dvířka k té vnitřní svobodě a já jela tam na seminář, tam přečetla další knihu..Našla jsem postupně svůj chrám, objevila SEBELÁSKU a řekla si, že to je vlastně to největší BOHATSTVÍ jakého jsem kdy mohla dosáhnout a to, že si budu střežit a opečovávatJ♥ Že to je základ mého bytí tady. Moje práce na sobě se den za dnem projektovala v mém okolí a vztazích. Moje vnitřní záře se realizovala a otiskla do mého Atelieru Luna v Kyjově, radost a lehkost z tvoření přinesla hojnost, cítila jsem se naplněná a šťastnější víc a víc sama se sebou i s rodinou..no říkala jsem si teď by mohl přijít už i ten rovnocenný partner..to už je ale jiný příběh a poznání.

Homeopatie je pro mě jeden z mnoha nástrojů, které na své cestě k bezpodmínečné lásce využívám a děkuji za to. Vy jste se, Táňo, pro mě stala mojí učitelkou a průvodkyní ve vědomé práci na sobě. Oceňovala jsem to, že jste mi neříkala, co se bude nebo nebude dít, možná mimoto, že je to např.silný lék, jaké téma nese.., takže možná mohla fungovat i jistá sugesce, ale i na TO jsem si mohla a přicházela sama. A až i „dnes“, tedy s odstupem času a let mi ještě došlo pár „věcí“ z našeho setkávání a učení se. To, proč jsem si tenkrát do života přitáhla právě Vás a potřebovala zrovna Vaše služby.

Jedním slovem Děkuji.

 

A na závěr přeji, ať se Vám v poslání, které děláte, daří a dál obohacuje nás všechny.

 

 

Hana

Dovolte prosim, abych měla možnost napsat těchto par řádku co se tyče alternativní homeopaticke mediciny ..nikdy v životě bych nevěřila ze něco tak úžasného jako Homeopatie muže existovat !!!! A hlavně fungovat !!!!!! Podstata cele věci co  opravdu funguje !!!! Diky úžasné paní MGR . Táni Malarove z Bzence jsem nesmírně vděčná , ze jsem měla možnost a neustále mam navštěvovat její homeopatickou poradnu kam dnes uz jezdí celá rodina !!!!kazdy kdo chce a ma se rad měl by pravé začít na sobě pracovat diky homeopatii která opravdu funguje .....jsem Vám Tanicko velice zavazana a s pokorou vděčná za to ze díky homeopatii  a Vaši pomoci !-jsem se dostala tak daleko jak jsem nyní i ma rodina !!!!! Dekujeme Vám jste úžasná skvělá !!!!! A vám všem s láskou doporučuji opravdu to co funguje-je HOMEOPATIE !!!!! Nepoužívejte ty chemické léky zabijíte sami sebe !!!!! , musíte začít všichni sami od sebe a chtít !!!!! Když budete chtít dokážete to !!!!! Záleží na každém z nás kam se az chce dostat ......... Homeopatie je zazracna !!!!! Paní MGR .T Malarova je nejlepší !!!!! 

 

 

Iva

Moje první setkání s Táňou

Moje první setkání s paní Táňou proběhlo ne přímo z očí do očí, ale z očí na leták, který byl vystavený s obchůdku zdravé výživy.

Bylo to osudové setkání, které mi už po mnoho let postupně mění život k lepšímu, pokojnějšímu, mírumilovnějšímu.

Na moji životní průvodkyni jsem se obrátila se sennou rýmou, se kterou jsem se potýkala 15let. Na jarní a letní problémy spojené s opucháním a otoky obličeje, neustále plným nosem, svěděním očí mi už z chemických léků nezabíralo nic, a když už tak takovým způsobem, že jsem byla unavená, ospalá.

Na první schůzce jsem si během dvouhodinového sezení vylila všechno co mé srdce tížilo od dětství až po současnost. Papírových kapesníčků na utírání slziček pro mě měla Táňa naštěstí dostatek.

Řešili jsme nejen sennou rýmu a další fyzické problémy, ale i hodně mé jednání k lidem, můj vztah k manželovi, který v té tobě byl na pokraji zhroucení.

Po tomto sezení ze mě všechno neuvěřitelně spadlo a ohromně se mi ulevilo.

A tak začala má práce na sobě za pomoci paní Táni.

Senné rýmy jsem se zbavila, dále taky antibiotik, kterých jsem vždy přes období zimy brala několik, co je chřipka či angína v dnešní době nepoznám, už k nám nepřichází.

Vztah k manželovi se neuvěřitelně posílil. Naučila jsem se správně chovat ke svým dvěma synům (no to se stále ještě učím J).

A získala jsem lásku a důvěru sama v sebe, jistotu, která mi dala sílu dělat to co jsem si v životě přála.

Za podpory mého drahého muže jsem si vybudovala kosmetický salon, který byl mým snem.

Pokud se rozhodnete jít taky cestou, kterou jsem se dala a vložíte svou důvěru paní Táně, přeji Vám, aby se Vám dařilo.

A hlavně vydržte, protože spousta lidí čeká zázraky na počkání, ale ty nepřijdou hned. Když se nyní ohlédnu zpět za ty roky co jsme s Táňou na mě zapracovali, tak vidím jiného člověka, člověka, který už neodsuzuje každého na potkání, ani neposuzuje. Člověka, který si umí říct co potřebuje.

Je to práce sama na sobě, občas sklouznu zase zpátky ke starému jednání, ale vím, že vždy když se toto stane, moje tělo mě na to upozorní a když ho nechápu co mi říká, tak se obrátím na Táňu, která mi otevře oči, a pak pochopím.

Táni děkuji za to, že ukazujete cestu nejen mě ale i mým synům.

Mám Vás ráda

 

S láskou Iva

 

 

Sabina

Homeopatii jsem vyhledala, protože jsem se delší dobu potýkala se zdravotními problémy a moderní medicína nezabírala. Když si vzpomenu na své první sezení s Taťánou, musím se pousmát nad tím, jak jsem nic nechápala. Do té doby jsem si nedávala dohromady, že moje fyzická stránka souvisí s tou duševní a že první, co musím udělat je začít v sobě samé. Moje uvažování se měnilo a začala jsem si uvědomovat, že všechno má nějaký důvod. Hodně mi dávala zabrat ta emoční bouře, kterou jsem prožívala a mé tělo si se mnou taky pochopitelně dělalo, co chtělo. Ale vědela jsem, že ať se cítím jakkoliv, jsem na správné cestě k tomu, abych se cítila líp, duševně i fyzicky. A taky, že jo. :-) Homeopatie mi ukázala, jak jít životem s pokorou, s úsměvem a se srdcem otevřeným. :-) 

 

Adéla

Když jsem před pěti lety poprvé navštívila paní Malárovou skoro bych se teď nepoznala. Nosila jsem černé vlasy, černé kožené kalhoty, černý kabát, černé boty a také musím říct, že jsem měla v sobě cosi černého. Mým hlavním důvodem návštěvy byl atopický ekzém, který mě trápil od útlého dětství. Homeopatie mě doslova změnila život, i když to nebyla procházka růžovým sadem a musela jsem překonat své bloky a duševní běsy. Nyní jsem nesmírně vděčná na to, že jsem homeopatii našla. Řešila jsem si problémy vztahové k partnerovi a k rodičům. Každý problém mi ukazoval, co je špatně a já se měla pokusit změnit své myšlení a celkový přístup k životu. Ekzém nemám, mého partnera jsem si vzala a našli jsme jeden v druhém pravou nepodmíněnou lásku a přestala jsem chodit oblečená jako černá vdova. Nejtěžší pro mě bylo pochopit, jak je každý člověk jiný a cítí věci odlišně a také, jak jinak reaguje na určité věci. Vždycky když jsem to nepochopila a jednala ze strachu, povrchně a s předsudky, hned mě to srazilo na zem a následovaly další zkoušky, než to zkrátka pochopím. Dnes se nejvíce snažím své duši naslouchat a nejet v zajetých kolejích. Někdy to není vůbec lehké, ale ta odměna je nejsladší, protože cítím klid a také, že jdu svou cestou a ne cestou jiných.

 

Petra

Dobrý den,

s paní Malárovou řešíme potíže naší rodiny už několik let. Pomůže nám vždycky s problémem fyzickým či psychickým, který je nutný řešit. Vše nám pečlivě vysvětlí. Pokud je potřeba konzultace po telefonu, vždy poradí a podpoří nás ve chvílích nejistoty. Díky spolupráci jsme získali nový pohled na sebe a své blízké. Moc bych chtěla paní Malárové poděkovat. 

 

Lenka

Milá Táni,
chtěla bych vám ze srdce poděkovat za vaši práci, která je obrovským darem pro spoustu z nás.
Díky vám jsem já i mé dvě děti prošli obrovským vývojem, poznali spoustu chyb, které činíme a objevili možnosti, které nám život nabízí. 
Prostřednictvím homeopatie jsme nejenom odstraňovali různé fyzické neduhy, ale z hlouby duše vytahovali přejaté nesprávné vzorce chování ze svých rodů a postupně se oprošťovali od  těchto břemen a získávali vlastní svobodu a rozkvět.
Díky homeopatii a  vám se syn zbavil problémů s těžkým kašlem, dcera se zbavila např.  atopického ekzému a já jsem prodělala obrovskou osobnostní proměnu z uplakané přecitlivělé ustrašené osoby k dospělé ženě, která umí jasně formulovat svá přání a pocity, zná svou hodnotu a nebojí se ozvat, pokud cítí, že je to potřeba.
Děkuji za naše společná sezení, kdy jste mne pokaždé obohatila moudrými myšlenkami a radami do života. Tyto rady mi pomáhaly měnit svůj život k lepšímu a hodnotnějšímu, pomáhaly mi reagovat na složité situace a "úkoly" od života.
Cítím, že jsem v životě udělala obrovský pokrok a pochopila spoustu věcí a  k tomu všemu mi převážně dopomohly návštěvy u vás.
Za všechny ty dary z hlouby duše děkuji a přeji vám spoustu dalších šťastných "zákazníků", kteří díky vám poléčí své životy a docílí radostného života.
S úctou a pokorou
Lenka 

 

Libuše

Chěla bych prostřednictvím této stránky poděkovat především paní Mgr.Táničce Malárové-Bzenec - úžasnému člověku, díky jejíž  pomoci a léčbě homeopatiky jsem se dostala tak daleko,  že léky na bázi chemie už nepoužívám. Především to byla má pevná vůle a práce na sobě, ale zároveň  osoba,  jako je paní Tánička , která byla součástí všeho !!!! Přála bych každému, aby našel cestu sám k sobě a měl chuť začít právě s homeopatickou léčbou .... Homeopatie je jedna z nejlepších, co jsem pro sebe, díky paní Malárové, mohla poznat a nedám na ni dopustit !!!!!! Táničko, moc Vám děkuji za vaši trpělivost a nadále moji návštěvu k vám,  do vaší úžasné homeopatické, láskyplné ordinace .... Libuše